Mercedes sprinter 311.viti 2005 nga zvicrra

Shitet nga: sahit 12 Dhj 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinteri osht ne gjendje prefekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim