Mercedes sprinter 313cdi maxi 6ulse

Shitet nga: sahit 22 Tet 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter maxi313 cdi tip top nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim