Mercedes sprinter Maxi 316cdi -06 nga zvicra

Shitet nga: sahit 03 Tet 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter osht ne gjendje prefekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim