Mikser Actros 10m3 2000 me dogan

Shitet nga: Valoni 28 Gsh 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mikser betonit
Mercedes Benz Actros 32 43
10 m3 4 aks
me goma te reja 100%
me dogan te pagume
i sapo ardhur nga jasht
me fatur te regullt me TVSH
Kamjoni eshte i rujtum shum edhe ne gjendje te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim