Motora per Bager japan 9 copa

Shitet nga: Arsim Ademaj 12 Jan 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Motora per bager japan prej 1500 kg dejri 3500 kg 3 klipsh 9 copa teardhun nga Gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim