Nissan Vanette -00

Shitet nga: Mustaf 27 Dhj 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Nissan Vanette i vitit 2000 me 5 shpejtsi 2.3 disel ka 6 dyer mbrapa esht bosh perdoret per bartje bart deri 960 kg regjistrim deri ne muajin e 5 te 2016 ka 140000 te kaluara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim