Opel Combo -09

Shitet nga: dini 20 Shk 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ash ne gjendje te rregullt me 6 shpejsii 6 ulsee goma treja ash shumm ne gjendje tmir shpenzime te vogla 900 ero kushton me qit ne rkss +38649574977 bojm ndrrim me vetura 044522166
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim