Opel Vivaro 1.9 dizel -05

Shitet nga: Blerim 08 Krr 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Opel Vivara 1.9 diesel viti 10.10.2005 Rks per here te pare ka regjistrim edhe 6 muje eshte ne gjendje te mire ka klim centrall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim