Opel Vivaro

Shitet nga: Nimon 19 Sht 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin Opel Vivaro I ardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mir 2.0 motor 2007 viti I prodhimit bejm kompensim edhe me pun per me shum info kantokato ne numrin 045660760
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim