Peugeot boxer

Shitet nga: XXx 04 Jan 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 050 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
i sapo ardhur nga zvicrra esht pa dogan automjeti posedon kto: abs airbag elektronic 6 ulse ne gjendje gadishmerie per pun ju mirpresim?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim