Peugeot j5 2.5 turno dizel

Shitet nga: Baskim 06 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Peugot j5 2.5 turbo dizel viti 1993 rks i qlajmrum ndrrimi i munshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim