Pick up citroen

Shitet nga: Citroen 24 Gsh 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes pick up citroen berlingo, viti i prodhimit 2003, diesel, km te kaluara vetem 168000km.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim