Prokolic korace

Shitet nga: blerim 05 Dhj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
prokolic kopace veteshgarkuese viti i prodhimit 1992 ne gjendje te mire pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim