Prokolic

Shitet nga: alush 13 Nën 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
prokolice ne gjendje te miri ftofe miri -30 cme termokingi dizele e doganume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim