Pumpë Banane hidraulike

Shitet nga: Petrit 03 Shk 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   950 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet pumpa Sunfab Made in Schweden.(suedeze)
Pumpa esht e re dhe ipet me garancjon.esht 120litersh. Per gjdo informat na kontaktoni.
Tel nr 044 739 563 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim