Qekiqin

Shitet nga: Egzon 03 Sht 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes qekiqin 1100 kg krup i posa ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim