REDUKTOR 3 FAZ

Shitet nga: Afrimi 28 Tet 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje perfekt , origjinal prodhim Italijan.osht 3 faz por munet mu ndryshu ne monofaz . Rrotullimet 3faz 200 , nese monofaz 1400.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim