Renault Master

Shitet nga: muhamet 06 Dhj 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi renault master 2003 . motorrin 2.2 i ardhun nga zvicra me 85000 te kalume me liber te servisit te garantuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim