Rimi

Shitet nga: Afrim 07 Gsh 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Mercedes Benz 408 D. Ne gjendje shume te mire. Viti i prodhimit 1995. Kilometra 71.000 reale. Shume pak i perdorur. Ka 7 ulse dhe mund ti bart deri 3.500 kg, ndersa ne rast se behet perforcimi automekanik deri 7.000 kg. Po thuajse fare pak eshte perdorur ne Kosove. Eshte i doganuar, por regjistrim nuk ka. Mund ta shiqoni ne qdo kohe ta provoni etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim