Rimorkio

Shitet nga: Beni 25 Nën 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Me daogan te paguar. Shum e pershtatshme per transport
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim