Rimorkio

Shitet nga: Rimorkio 31 Jan 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio eshte ne gjendje te mir bart deri ne 4 tona ka 4 metra gjatsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim