Rimorkio Frigo 2007

Shitet nga: Valoni Dje 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio Frigo
viti 2006
me ftofse me naft
ne gjendje shum te mir
e sapo ardhur nga jashte
7.8 mX 2.55
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim