Rimorkio Kiper 48-50 m3 2004-05

Shitet nga: Valoni 04 Nën 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio kiper
Viti 2004
48-50 m3
Me disk koshnicat
Trapi mram i cillet
Me goma te mira
E sapo ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim