Rimorkio ne shitje

Shitet nga: Qendrim kastrati 03 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio ne shitje osht ne gjendje te mir viti :2003. 24 m3. 044/140 213
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim