Rimorkio për vegla pune

Shitet nga: Ismet 25 Jan 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio me dogan dhe homiligim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim