Rimorkio te ushtrise

Shitet nga: Edi 27 Sht 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten rimorkio te ardhura nga Zvicrra, bejme shitje me shumice dhe pakice te rimorkiove, per me shum info na kontaktoni
viber : +377-45-261-694
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim