SCANIA 18-480

Shitet nga: EDI 01 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SCANIA 18-480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim