SCANIA 460 manuel -00

Shitet nga: Arsim Ademaj 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SCANIA 460 manuel viti 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim