SCANIA R 18-480 HIGLINE

Shitet nga: EDI 01 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SCANIA R 18-480 2008044566000 DHE 044542000Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim