SHES KORPEN PER LIBEHER

Shitet nga: NAZMI 22 Mar 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES KORP PER LIBEHER MUND TE NA KONTAKTONI NE KETE NUMER
044/213/436
049/110/299 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim