SILLOS Mistrall viti 2000

Shitet nga: Valoni 31 Mar 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SILLOS Mistrall
viti 2000
5000 kg
Bandasha te aluminit
trapi par i qohet
2 komore
ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim