Scania ne gjendje te mire

Shitet nga: xhafer 13 Mar 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SCANIA viti 91 eshte ne gjendje shume te mire , qmimi eshte shume i volitshem dhe shitet urgjent .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim