Rimorkio Kiper 48-50 m3 2004

Shitet nga: Valoni 04 Nën 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 400
Rimorkio 48-50 m3
Kiper
3 akse
Aksi mram i cillet
Viti 2004
Me goma te mira
E sapo ardhur nga jasht
Ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim