Sillos Mistrall 2000 me dogan

Shitet nga: Valoni 01 Pri 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 400
Sillos mistrall
3 akse
Me goma te mira
Viti 2000
Me dogan te paguar
Ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim