SCANIA 460 e sapo doganuar Shitet Ndrrohet

Shitet nga: Arber Dje 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 460
SCANIA 460 manuel + automatik viti 2001
044 627 777 043 627 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim