Seperacion Në Shitje komplet

Shitet nga: Shkelzen Gashi 18 Sht 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bunkeri
Traka furnizuese
Sita komplet
Kater Trakat per ndarje fraksioneve
Dhe puzhi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim