Shes kamjonet Mercedes 207

Shitet nga: Muhamet 23 Shk 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje Te rregullt
I qlajmruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim