Shes prokolic per kerr 600kg

Shitet nga: Ilir 11 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shef prokolocen 600 kg eshte e sapo ardhur nga jasht ne gjendje te rregullt.
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim