Shes rimorkion

Shitet nga: Egzon 18 Tet 03:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim