Shes sanak miller kipper 4 kobik

Shitet nga: privat 08 Jan 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sanak miller kipper 4 kobik komplet me shasi rezervar klip gjatsia 3.60 gjonsia 2.20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim