Shes

Shitet nga: Egzon 04 Tet 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim