Shitet bageri International

Shitet nga: Ahmet Daci 08 Pri 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin International negjendje shum ter mir është i sapo ardhur nga zvicrra
Per me shum informata kontaktoni ne
044/049 483 052.
Koha e kontaktit nga ora 9 deri ne oren 20
Flm per mirkuptim ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim