Shitet bageri ZETTELMEYER 1002

Shitet nga: Ahmet 08 Pri 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerim Zetell mayer në gjëndje shum te mir dhe i gatshem për punë
Ësht i sapo ardhur nga zvicrra
Viti i prodhimit është 1997
Për me shum informata kontaktoni ne
044 ose 049 483 052 ju mirpresim .qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim