Shitet urgjent skipi MF 97

Shitet nga: agron 19 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
BAGERI ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR PUNE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim