Sit e zallit

Shitet nga: Adem berisha 29 Shk 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 400 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sita per zall Tim 450 dhe Sita ë sallit trash 400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim