Sonda per puse uji

Shitet nga: mihal 07 Tet 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten sonda per puse uji me kompresor ajeri dhe me pompa argjile.secila nga sondat kan nga 250 metra tubo instrument.shiten per arsye emigrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim