Sprinter 313 cdi

Shitet nga: Qamil 13 Jan 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
I po sa ardhur nga zvicrra viti prodhimi 2002 Kilometra 108000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim