Sprinter 313 cdi

Shitet nga: Qamil 26 Shk 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
I Po sa ardhur nga zvicrra viti prodhimit 2002 108000 km me liber te servisit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim