Sprinter 316

Shitet nga: Shkelqim 05 Jan 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
I ardhur nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim