Sprinter Craffter Maxi

Shitet nga: Korabi 06 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter 2007 i sapo ardhur nga Gjermanija ne gjendje shum te mir teknike Mercedes Benz Sprinter 313 Kh.. 140.000 129 Ps .. me liber te servisit te mercedesit Gjermani, I sa po doganuar ne Kosove

Craffter 2009 i sapo ardhur nga Gjermanija ne gjendje shum te mir teknike Wolsvagen Craffter 218.000 KH..
136 Ps.. me Liber te servisit Jo i doganuar me tabela Gjermane .

o44\9 -473-038
Korabi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim